Už pár mesiacov po pôrode sa Kate Hudson opäť pýši dokonalými krivkami. Americká herečka sa udržuje v dokonalej forme. Robí to aj kvôli svojim trom deťom. Najmladšia dcérka, ktorú porodila krátko pred 40-tkou oslávi v októbri rok. Šport hrá v jej živote už dlhé roky dôležitú úlohu. 

Tvrdé predsavzatie

Dva mesiace po pôrode Kate avizovala, že sa chce do jari zbaviť 11 nadbytočných kilogramov. Dôvodom mala byť filmová rola, avšak energická herečka by bez pohybu aj tak nevydržala. Už v polovici apríla mala cieľ splnený. Postavu si vylepšovala aj vďaka trénerke Nicole Winhoffer. Tá vytvorila tréning, ktorý kombinuje tanečné kardio cvičenie s posilňovaním, ktoré rešpektuje prirodzené krivky vášho tela. Všetko dopĺňa dynamický strečing. Trénerka nie je priaznivcom ťažkých činiek a trojnásobnej mame ušila cvičenie na mieru. Spevňujúce cviky zostavuje tak, aby pracovalo súčasne čo najviac svalov a využívala sa pri tom prirodzená váha tela.

V polovici apríla bola herečka už o 11 kíl ľahšia. V polovici apríla bola herečka už o 11 kíl ľahšia.
V polovici apríla bola herečka už o 11 kíl ľahšia.
Zdroj: Instagram@katehudson
Dva mesiace po pôrode sa rozhodla Kate zhodiť jedenásť kilogram. V polovici apríla sa dostala na pôvodnú hmotnosť. Zdroj: Instagram@katehudson
Herečka má rozkošnú rodinu. Viac foto ►TU

Sústredí sa na stred

Kate Hudson sa snaží cvičiť šesť dní v týždni. Tréning dopĺňa plávaním, ktoré miluje. Využíva i tanec, jogu alebo pilates. „Mojimi troma cieľmi sú kardio tréning, celkový tréning tela a posilňovanie stredu tela,“ zdôverila sa v minulosti v rozhovore pre časopis Instyle. Najviac pracuje na svojich brušných svaloch. „Nikto nie je perfektný. Najdôležitejšie je, naučiť sa milovať svoje telo a robiť pre neho to najlepšie,“ povedala Kate, ktorá akčné gény určite zdedila po mame Goldie Hawnovej. Na cvičenie však má herečka ešte jeden dobrý dôvod. Prečo trénuje? „Pretože by som tu chcela byť ešte dlho pre svoje deti,“ napísala v statuse. 

Pozrite sa ako Kate trénuje ►


Zdroj: Instagram@katehudson

Má svoju značku

Svoju lásku k aktívnemu životnému štýlu zúročila Kate Hudson aj inak. Pred piatimi rokmi si vytvorila kolekciu športového oblečenia. Jej značka je veľmi úspešná. Všetci si pochvaľujú, že oblečenie sa drží trendov a navyše je cenovo dostupné. „Keď pracujete v tomto biznise, nemôžete myslieť len na seba. Naopak, musíte sa vžiť do ostatných a pomôcť im nájsť to, čo je pre nich najvhodnejšie,“ povedala pri rozbehnutí svojej značky pre magazín Vogue. Nebojí sa však priznať, že je veľmi ťažké zladiť úlohy trojnásobnej mamy s cvičením, je to najťažšia vec na svete. 

Čítajte aj: