Bolesť, ktorá neodchádza

Ak vás pobolieva v oblasti žalúdka viac ako tri mesiace, je to jednoznačné varovanie, že by vás mal vidieť lekár. Bolesť môžu sprevádzať hnačky, zápcha, bolesť po jedle, pocit plnosti aj po troške jedla, nafukovanie a plynatosť. Spoločným menovateľom môže byť syndróm dráždivého čreva, laktózová intolerancia, celiakia alebo gastroparéza.

Ak vás pobolieva v oblasti žalúdka viac ako tri mesiace, je to jednoznačné varovanie, že by vás mal vidieť lekár. Bolesť môžu sprevádzať hnačky, zápcha, bolesť po jedle, pocit plnosti aj po troške jedla, nafukovanie a plynatosť. Ak vás pobolieva v oblasti žalúdka viac ako tri mesiace, je to jednoznačné varovanie, že by vás mal vidieť lekár. Bolesť môžu sprevádzať hnačky, zápcha, bolesť po jedle, pocit plnosti aj po troške jedla, nafukovanie a plynatosť.
Ak vás pobolieva v oblasti žalúdka viac ako tri mesiace, je to jednoznačné varovanie, že by vás mal vidieť lekár. Bolesť môžu sprevádzať hnačky, zápcha, bolesť po jedle, pocit plnosti aj po troške jedla, nafukovanie a plynatosť.
Zdroj: Shutterstock