MENU
zdravy-zivot

VIDEO: Štíhle ruky a sexi paže do letných šiat? Vyskúšajte 9 SUPERcvikov

Odhalené ruky patria k letu. Čo robiť, aby ste sa za ne nemuseli hanbiť?

Súvisiace témy

Zdravý život

VIDEO: Štíhle ruky a sexi paže do letných šiat? Vyskúšajte 9 SUPERcvikov

Odhalené ruky k letu jednoducho patria. Viete, ktoré cviky vám ich pomôžu spevniť?

Väčšina žien sa pri cvičení zameriavate najčastejšie na problémové partie, ktorými sú bruško, boky, stehná či zadok. Trochu tréningu však potrebujú aj ruky a ramená. Čo robiť, aby neboli mľandravé a v tielku či v šatách bez ramienok vyzerali dobre? 

Vyskúšajte rýchly a vysoko efektívny tréning, na ktorý nepotrebujete žiadne závažia a môžete ho robiť prakticky kdekoľvek. Plnohodnotný tréning rúk vytvoríte kombináciou cvikov na biceps - triceps - rameno.

  • Prvé 4 cviky cvičte každé po 30 sekúnd.
  • Ďalšie cviky vydržte cvičiť 45 sekúnd.
  • Medzi každým cvičením si dajte 15 sekúnd na oddych.
  • Na záver si ešte zopakujte prvé 4 cviky.  

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Je v poriadku, ak mi pri nervozite zvlhnú celé nohavičky?

Nie je isté, či ide o vaginálny výtok. Ženy si často zamieňajú výtok s hlienom, ktorý je prirodzený a potrebný. Svetlý nezapáchajúci sekrét je fyziologický a v malom množstve nie je známkou ochorenia. Je dôsledkom hormonálnych zmien, ktoré sa dejú počas menštruačného cyklu, v období dospievania alebo počas tehotenstva. Na presné určenie vašej diagnózy a nasadenie adekvátnej liečby je potrebné gynekologické vyšetrenie. Ak by predsa šlo o opakujúci sa vaginálny zápal, ideálnym riešením je ošetrenie laserom na úpravu pH v pošve, pri ktorom dochádza k remodelácii tkaniva. Výsledkom je rejuvenizácia vagíny a posilnenie imunity v pošve. Táto terapia je rýchla, bezbolestná a bezpečná.

čítať viac
MUDr. Stela Muránska
MUDr. Stela Muránska
Gynekologička

Môže z veľkého plaču dieťa rozbolieť silno bruško?

Pokiaľ lekár neodhalil žiadnu organickú príčinu a synček je temperamentný, predpokladám, že ide o vzdor. Obdobie vzdoru prichádza väčšinou okolo druhého roku a trvá približne do štyroch. Dieťa sa snaží presadiť si svoje, vzpiera sa, kričí, hádže sa o zem alebo sa vám dokonca snaží ublížiť. Neznamená to, že je nevychované, alebo že vás nemá rado, iba si začína uvedomovať samo seba a svoju osobnosť. Nevie ešte vyjadriť to, čo chce, lomcujú ním emócie a ono ich ešte nedokáže správne spracovať. Potrebuje ich zo seba dostať von. Testuje si hranice a rozvíja sebavedomie, preto je správna reakcia rodičov na vzdor veľmi podstatná. Nebráňte mu sa prejaviť. Zanedlho sa opäť upokojí a bude sa tváriť, akoby sa nič nestalo. Ak je záchvat zlosti veľký, odstráňte z dosahu všetko, čím by si mohol ublížiť. Jediná cesta je vyčkať, kým to prejde. Niekedy pomáha pritúliť ho k sebe a pevne objať, až zovrieť. Alebo odviesť pozornosti.

čítať viac
MUDr. Dana Jurečková, PhD.
MUDr. Dana Jurečková, PhD.
Pediatrička
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor

Diskusia