MENU
zdravy-zivot

Super stehná, sexi zadok, formujte ich RÝCHLO do plaviek

Vyformujte si zadok do plaviek

Súvisiace témy

Zdravý život

Super stehná, sexi zadok, formujte ich RÝCHLO do plaviek

Potrápiť vás vie najmä vnútorná strana stehien. Začnite ich efektívne posilňovať a pridajte k nim aj pár cvikov na zadok.

Zaraďte si pravidelne do tréningu posilňovanie sedacích a stehenných svalov. Cvičenie bude efektívnejšie, ak si na pomoc zoberiete pružnú pomôcku. Theraband zvýši odpor pri jednotlivých pohyboch a pomôže vám udržať správnu pozíciu pri cviku. Ak je to pre vás náročné, pokojne zo začiatku cvičte bez pružného pásu.

1A Kľaknite si na všetky štyri, pružný pás si dajte okolo pravého chodidla a jeho konce zachyťte ľavou rukou. Hlava je v predĺžení tela, neprehýbajte sa v krížoch.

Cvičenie na nohy a zadok.Cvičenie na nohy a zadok.
Zdroj: Shutterstock

1B Potom pravú nohu vystrite do diaľky. Opäť ju ťahajte vpred pomedzi ruky. Opakujte 15-krát a nohy vystriedajte.

Cvičenie na zadok a stehnáCvičenie na zadok a stehná
Zdroj: Shutterstock

Pozrite si ďalšie cviky ►

Pokračovať Ďalej (1/6)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Chodím v noci často na záchod, dá sa s tým niečo robiť?

Vek 54 rokov môžeme opísať ako vek „na prostatu“. To ale v žiadnom prípade neznamená, že pacient musí trpieť častým močením a zhoršenou kvalitou spánku!

Po päťdesiatke by mal každý pán vyhľadať urológa a absolvovať preventívnu urologickú prehliadku. Na takejto prehliadke vylúčime prítomnosť rakoviny prostaty a zároveň posúdime stav nezhubného zväčšenia prostaty. Práve druhé menované ochorenie najčastejšie zodpovedá za ťažkosti s močením u pánov.

Nie vždy je nutná operácia prostaty, na výber máme celú škálu liekov. Určite sa nebojte vyhľadať odborníka.

čítať viac

Protéza ma pri jedení tlačí. Občas ma bolí a opuchá ďasno. Čo pomôže?

V prvom rade si dajte skontrolovať protézu a stav ďasien pod ňou. Pohyblivá protéza môže odierať a poraniť sliznicu ústnej dutiny. Vznikajú rôzne veľké ranky, ktoré sa podobajú na afty. V tom prípade je nutné zubnú náhradu upraviť alebo zhotoviť novú. Zároveň môžu byť v ďasne zvyšky zubov a tlak protézy môže rovnako spôsobovať dráždenie. Ak ide naozaj o afty, je mnoho faktorov, ktoré vplývajú na ich vznik, od lokálnych v ústnej dutiny po celkovú imunitu organizmu. Tento stav si vyžaduje ďalšie vyšetrenia.

čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor