MENU
zdravy-zivot

Schudol 50 kíl a zbavil sa obrovského PUPKA. Robil iba tieto 3 veci

A,Guy,With,Brown,Hair,And,A,Beard.,He,Sits
Zdroj: Shutterstock
Zdravý život

Schudol 50 kíl a zbavil sa obrovského PUPKA. Robil iba tieto 3 veci

Bez driny to nejde. Ale drinu podstatne uľahčí prostý a jasný systém. Pozrite sa, ako sa to podarilo bodybuilderovi Javierovi Hernandezovi z americkej Arizony. Vôbec to nemusí byť také ťažké.

Dať dole 50 kilogramov je úctyhodný výkon. Žiada si to však viac, ako len odhodlanie. Zásadný je tvrdý režim, ktorý doslova vymaže predchádzajúce roky zlého stravovania a mizivej starostlivosti o vaše telo.

Presne tak sa to podarilo aj Javierovi Hernandezovi z Arizony. Ako mnoho jeho amerických rovesníkov nenávidel telesnú výchovu a pohyb, píše Magazín. Keď mal len 16 rokov tragicky prišiel o svojho staršieho brata. Všetko sa zlomilo po tom, ako sa mu rozpadol vzťah. V tom čase mu už pupok prerástol všetky jeho ostatné časti tela. Problém nájsť si novú priateľku ho inšpiroval k zmene životného štýlu. Výsledkom bola strata 50 kilogramov a príbeh, ktorý môže inšpirovať mnohých.

Čo preto Javier musel urobiť? Pokračovanie na ďalšej strane...

Pokračovať Ďalej (1/2)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Ako mám riešiť ťažkosti so žalúdkom? Cítim tlak a bolesti

Bolesť v žalúdku môže byť organická - gastritída, žalúdočné polypy, žalúdočné vredy a iné,  alebo funkčná - poruchy príjmu potravy, prejedanie, patológie iných orgánov a systémov atď. Čo najskôr by ste mali navštíviť svojho všeobecného lekára. Potrebné budú laboratórne vyšetrenia - krv, moč, stolica, skríning Helicobacter pylori, ako aj inštrumentálna diagnostika - ultrazvuk brušnej dutiny, v prípade potreby aj gastroskopia. Je možné, že sa budete musieť poradiť s gastroenterológom alebo psychoterapeutom či kardiológom.

V závislosti od zistenej príčiny bolesti možno použiť konzervatívne metódy liečby, ako diéta, medikamentózna liečba a podobne, alebo chirurgické. Prvá pomoc pri akútnej bolesti a nepríjemných pocitoch v žalúdku sú antacidá, ktoré neutralizujú žalúdočnú kyselinu, a inhibítory protónovej pumpy. S bolesťou v bruchu spôsobenou kŕčmi sú jedným z najúčinnejších liekov antispazmodiká.

čítať viac

Prečo sa už na ovčie kiahne nemôže používať tekutý púder?

Tekutý púder sa neodporúča aplikovať na kiahne z dôvodu, že zaschne na vyrážke. Vytvorí nepriedušný film, pokožka preto nedýcha, pľuzgierové vyrážky sú extrémne vysušené, praskajú a ľahšie sa infikujú.

Zdroj: Dr.Max
čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor