Aj keď ochranné pomôcky dýchacích ciest budú v najbližšej dobe ešte stále povinné vo vnútorných priestoroch, prichádza čas veľkého uvoľňovania. Ak patríte k ľuďom, ktorí by si ich z tváre dali najradšej dole natrvalo, s ich zahadzovaním nebuďte až takí rýchli. Rúško nám môže v mnohých prípadoch pomôcť aj v budúcnosti, napríklad pri bežnej chrípke. No nielen vtedy.

Viete, kedy sa vám rúško ešte zíde?

1. Ste chorí?

1. Ste chorí? 

Nachladnutie, chrípka alebo herpes na perách, to všetko sú dôvody, kedy sa vám oplatí nasadiť si rúško aj v domácom prostredí. Práve to vám pomôže ochrániť pred nepríjemnou nákazou členov vašej rodiny.1. Ste chorí? 

Nachladnutie, chrípka alebo herpes na perách, to všetko sú dôvody, kedy sa vám oplatí nasadiť si rúško aj v domácom prostredí. Práve to vám pomôže ochrániť pred nepríjemnou nákazou členov vašej rodiny.
1. Ste chorí? Nachladnutie, chrípka alebo herpes na perách, to všetko sú dôvody, kedy sa vám oplatí nasadiť si rúško aj v domácom prostredí. Práve to vám pomôže ochrániť pred nepríjemnou nákazou členov vašej rodiny.
Zdroj: Shutterstock

Nachladnutie, chrípka alebo herpes na perách, to všetko sú dôvody, kedy sa vám oplatí nasadiť si rúško aj v domácom prostredí. Práve to vám pomôže ochrániť pred nepríjemnou nákazou členov vašej rodiny.

Čítajte ďalej ►►►