MENU
zdravy-zivot

Branislav SCHUDOL neuveriteľne rýchlo. TOTO robil každý deň

Branislav z Bratislavy
Zdroj: Zdravie

Súvisiace témy

Zdravý život

Branislav SCHUDOL neuveriteľne rýchlo. TOTO robil každý deň

Branislav z Bratislavy zvládol svoju vlastnú výzvu schudnúť. A podarilo sa mu to neuveriteľne rýchlo a zdravo. Svoj príbeh odovzdáva ďalej a pomáha ľuďom plniť si ich sny o vytúženej postave a zdravom tele.

Ľudia v dnešnej dobe čoraz častejšie riešia chudnutie. Nadváha je nebezpečná a prináša mnoho rizík. Obézni ľudia trpia srdcovo-cievnymi ochoreniami, cukrovkou, vysokým krvným tlakom a cholesterolom. Veľa z nich schudne, ale kilá sa vrátia naspäť. Striedajú sa u nich obdobia chudnutia a potom priberania. Zo zdravotného hľadiska je to pre organizmus nezdravé.

Branislav bol vo svojich 38 rokoch na tom podobne, mal nadváhu, rýchlo sa zadýchal a necítil sa vo svojom tele dobre. Tak sa z vlastnej iniciatívy rozhodol pre radikálny krok. Schudnúť raz a navždy. Aj sa mu to podarilo, za neuveriteľných 14 dní schudol 9 kilogramov. A to efektívnym cvičením, bez hladu a zdravotných následkov.

Pevná vôľa a vytrvalosť sú kľúčové

Odhodlanie a pevná vôľa vedú k želaným výsledkom.Odhodlanie a pevná vôľa vedú k želaným výsledkom.
Odhodlanie a pevná vôľa vedú k želaným výsledkom.
Zdroj: Shutterstock

Je to až nad ľudské sily schudnúť tak rýchlo, ale podarilo sa mu to aj vďaka odhodlaniu a pevnej vôli. Pri otázke, či niekedy zaváhal, a chcel to vzdať, jeho odpoveď znela: „Asi v polovici snaženia som mal pochybnosti a chcel som to vzdať. Ale zotrval som, mal som veľké odhodlanie. Potom som sa pozrel do zrkadla a videl som, že sa to začalo hýbať, videl som pokrok, to ma nakoplo pokračovať ďalej. Povedal som si, že vydrž, máš za sebou polovicu cesty“. Dnes sa fit päťdesiatnik cíti skvele a odporúča túto zmenu každému, kto má podobné problémy.

V rozhovore s ním sme sa pýtali, ako sa mu tak rýchlo podarilo schudnúť, udržať si váhu, zdravo sa stravovať a efektívne cvičiť.

Článok pokračuje na ďalšej strane ►►►

Pokračovať Ďalej (1/7)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Ako mám riešiť ťažkosti so žalúdkom? Cítim tlak a bolesti

Bolesť v žalúdku môže byť organická - gastritída, žalúdočné polypy, žalúdočné vredy a iné,  alebo funkčná - poruchy príjmu potravy, prejedanie, patológie iných orgánov a systémov atď. Čo najskôr by ste mali navštíviť svojho všeobecného lekára. Potrebné budú laboratórne vyšetrenia - krv, moč, stolica, skríning Helicobacter pylori, ako aj inštrumentálna diagnostika - ultrazvuk brušnej dutiny, v prípade potreby aj gastroskopia. Je možné, že sa budete musieť poradiť s gastroenterológom alebo psychoterapeutom či kardiológom.

V závislosti od zistenej príčiny bolesti možno použiť konzervatívne metódy liečby, ako diéta, medikamentózna liečba a podobne, alebo chirurgické. Prvá pomoc pri akútnej bolesti a nepríjemných pocitoch v žalúdku sú antacidá, ktoré neutralizujú žalúdočnú kyselinu, a inhibítory protónovej pumpy. S bolesťou v bruchu spôsobenou kŕčmi sú jedným z najúčinnejších liekov antispazmodiká.

čítať viac

Prečo sa už na ovčie kiahne nemôže používať tekutý púder?

Tekutý púder sa neodporúča aplikovať na kiahne z dôvodu, že zaschne na vyrážke. Vytvorí nepriedušný film, pokožka preto nedýcha, pľuzgierové vyrážky sú extrémne vysušené, praskajú a ľahšie sa infikujú.

Zdroj: Dr.Max
čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor