Ako prvé si musíme uvedomiť, že neexistuje žiadna špeciálna diéta alebo jeden cvik, ktoré vás zbaví tuku v jednej konkrétnej oblasti tela. Ak začnete chudnúť, vždy sa to odzrkadlí na celej postave. Skvelou správou je, že vhodnou stravou a cvičením sa dá postava formovať tak, aby sa úbytok podpísal rýchlejšie práve tam, kde si to najviac želáme.

Správna strava

Správna strava

Základom správneho a efektívneho chudnutie je spočítať si, ako by mal vyzerať váš denný energetický príjem. S tým sa je najlepšie obrátiť sa na odborníka, výživového špecialistu, ktorý rozhodne, o koľko ho potrebujete znížiť, aby ste schudli, ale zároveň nehladovali.Správna strava

Základom správneho a efektívneho chudnutie je spočítať si, ako by mal vyzerať váš denný energetický príjem. S tým sa je najlepšie obrátiť sa na odborníka, výživového špecialistu, ktorý rozhodne, o koľko ho potrebujete znížiť, aby ste schudli, ale zároveň nehladovali.
Správna strava Základom správneho a efektívneho chudnutie je spočítať si, ako by mal vyzerať váš denný energetický príjem. S tým sa je najlepšie obrátiť sa na odborníka, výživového špecialistu, ktorý rozhodne, o koľko ho potrebujete znížiť, aby ste schudli, ale zároveň nehladovali.
Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Základom správneho a efektívneho chudnutie je spočítať si, ako by mal vyzerať váš denný energetický príjem. S tým vám najlepšie pomôže odborník, výživový špecialista, ktorý rozhodne, o koľko ho potrebujete znížiť, aby ste schudli, ale zároveň nehladovali.

Príklad zdravého jedálnička nájdete aj tu ►O týždeň ľahší: Chutný a zdravý jedálniček na 7 dní v týždni

Dôležité kroky pri chudnutí z bruška ►►►