MENU
zdravy-zivot

FOTO: Majú po 50-tke a postavu akoby mali 20. Ako to robia?

Tieto krásky ani po 50-tke nedajú dopustiť na pravidelný pohyb.
Zdravý život

FOTO: Majú po 50-tke a postavu akoby mali 20. Ako to robia?

Vyzerajú nielen veľmi mlado, ale aj zdravo. Tváre si možno dali omladiť plastikami, ale takéto vyšportované telá u žiadneho chirurga nekúpite. Zverejnil portál Eva.sk

Vyšportované krvivky vo vyššom veku nemá nikto zadarmo. Každý si ich musí poctivo odpracovať. Chcete mať aj vy do vysokého veku pevnú zdravú figúru ako tieto dámy, prekonajte lenivosť a začnite cvičiť. Vaše telo sa vám za to raz veľmi pekne poďakuje a obdivné pohľady dostanete grátis.

Jane Seymour (70)

Jane,Seymour,At,The,Jane,Seymour,At,The,
Zdroj: Shutterstock

To, že vek je iba číslo potvrdzuje legendárna Doktorka Quinnová. Tipli by ste jej 70? Anglická herečka sa pravidelne venuje joge a pilatesu. Okrem toho miluje dlhé prechádzky a tanec. 

Pokračovať Ďalej (1/7)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

V poslednom čase mi viac páchne moč, čo to znamená?

Moč môže zapáchať z viacerých príčin. Podiel na tom má zloženie stravy alebo pitný režim. Rovnako sa môže jednať o dôsledok užívania liekov alebo prejav zápalu. Infekcia močového mechúra je častejšia u žien než u mužov. U žien treba myslieť aj na gynekologickú oblasť – vaginálny sekrét.

V každom prípade, situáciu najlepšie vyhodnotí váš obvodný lekár a podľa potreby vás odošle za príslušným špecialistom.

čítať viac

Zle dojčím, ak bábätko stále štikúta? Čo pomôže?

Štikútka, singultus, je mimovoľný reflexný dej spočívajúci v krátkom kŕči bránice a v prudkom výdychu so súčasným uzáverom hlasiviek. Ide zväčša o bežný príznak podráždenia žalúdka objemným jedlom, šumivými nápojmi, teplotnými zmenami. Obvykle trvá krátko a spontánne vymizne. Môže byť však aj prejavom ochorenia. Pozornosť zasluhuje vtedy, ak počas krátkej doby spontánne alebo po jednoduchých manévroch neodoznieva. Pokiaľ dieťa prospieva a nemá príznaky žiadneho ochorenia, ide s veľkou pravdepodobnosťou o nezávažný symptóm. Overené tipy na štikutku sú pomalé jedenie, dôkladné požutie jedla, hlboký nádych, zadržanie dychu a pomalý výdych, alebo prelttnutie vzduchu naprádzno. Niekoľkokrát treba opakovať.

čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor