MENU
zdravy-zivot

Trápia vás kilá navyše? 6 TIPOV ako efektívne schudnúť bez hladovky

Overweight,Woman,Measuring,Her,Fat,Belly.
Zdroj: Shutterstock

Súvisiace témy

Zdravý život

Trápia vás kilá navyše? 6 TIPOV ako efektívne schudnúť bez hladovky

Ako dodržíte rady trénera, posilnite si nielen svoje zdravie, ale aj omladnete a zatraktívnite svoju postavu.

Týchto pár bodov vám môže pomôcť cítiť sa lepšie. Nemajú priamy vplyv na vašu postavu vo význame rysovania a definícií svalov. Prospejú vášmu zdraviu, triezvej mysli a minimalizujú vašu možnosť priberania. „Verím, však, že tí, ktorí aplikujú všetky uvedené body, zoštíhlia aj na tuku,“ dodáva profesionálny tréner Ľuboš Gsch.

Zeleninová hostina

Výborná je kombinácia s tekvicou.Výborná je kombinácia s tekvicou.
Zdroj: Shutterstock

Je mnoho druhov zeleniny. Iste ste už dlhšiu dobu nejakú nechutnali alebo ste niektoré nejedli ešte vôbec. Teraz je ten čas. Prípadne si zvoľte tie druhy zeleniny, ktoré poznáte a viete si na nich pochutiť. Ak takéto druhy zeleniny máte, urobte si zeleninovú hostinu. Zabezpečíte si tak veľký objem jedla s množstvom prospešných látok a malým množstvom kalórií.

VIDEOtip z kuchyne Zdravia

Pokračovať Ďalej (1/6)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Môžem sa po implantácii umelého kĺbu vrátiť do práce?

Po operácii umelého kolenného kĺbu, odborne TEP, sa môžete bez problémov vrátiť do práce - samozrejme, ak sa nevyskytnú komplikácie. Úplná rekonvalescencia po operácii jedného kolenného kĺbu trvá približne pol roka, ale je to individuálne. Dĺžka závisí od vašej kondície, zdravotného stavu, ako aj od druhu vykonávanej práce. Iné je, keď pracujete z domu a sedíte za počítačom, a iné je, keď pracujete fyzicky.

Ak by ste mali absolvovať aj operáciu druhého kolena, ideálne je naplánovať si ju, až keď sa prvá dolná končatina úplne adapatuje na záťaž, budete mať vypracovaný stereotyp chôdze a svalstvo bude dobre tonizované. Samozrejme, na druhý zákrok musí byť človek pripravený aj po psychickej stránke.

čítať viac

Je pravda, že hrčka na očnom bielku je znamienko alergikov?

Deti aj dorast by mali pravidelne podstupovať preventívnu prehliadku u očného lekára. Môžete ubezpečiť svojho syna, že ho takáto návšteva nebude bolieť. V tomto prípade je však tiež potrebné podstúpiť vyšetrenie zraku. Môže ísť o prechodný jav, ale aj nemusí. V prípade prechodného javu možno podstúpiť symptomatickú liečbu vo forme očných kvapiek. O ich výbere musí rozhodnúť očný lekár. Ak ide o trvalý jav a ak to výsledky dôsledného vyšetrenia umožnia, zvážila by som aj chirurgické odstránenie daných hrčiek.

čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor