Počas splnu 5. júna sa zhoršia všetky chronické bolesti chrbtice i kĺbov. Hoci by ste najradšej ležali v posteli, prospeje vám intenzívny pohyb, stačí i rýchla chôdza. Aby bola efektívna, musíte kráčať aspoň hodinu.
V sobotu 13. júna si pripravte relaxačný kúpeľ doma vo vani, prospeje vám viac ako kedykoľvek.
V nedeľu 21. júna sa Mesiac bude nachádzať vo fáze Nov. Vyvetrajte domácnosť, šatníky i periny.
V nedeľu 28. júna upečte koláč, cesto vám krásne vykysne. Je to ideálne deň, aby ste skúsili upiecť svoj prvý chlieb. Podarí sa vám ako rodenému profesionálovi.

Baran  

Baran: Bolesť hlavy môžete mať aj z vysokého tlaku. Odmerajte si ho. Dnes už nie je vysoký tlak problémom len vo vyššom veku. Často sa vyskytuje u ľudí v strednom veku, dokonca aj u dvadsať-, tridsaťročných. Najzradnejšie na vysokom tlaku je, že je spočiatku bez príznakov. Lekár ho obyčajne zistí náhodným meraním alebo pri preventívnej prehliadke. Ale kedy ste boli naposledy na preventívnej prehliadke?
V nedeľu 14. júna očakávajte výraznejšie bolesti hlavy. Snažte sa im predísť a deň predtým neponocujte a choďte späť skôr. Nepite alkohol, ale dostatok čistej vody. Odľahčite jedálny lístok a pozrite si dobrú komédiu.Baran: Bolesť hlavy môžete mať aj z vysokého tlaku. Odmerajte si ho. Dnes už nie je vysoký tlak problémom len vo vyššom veku. Často sa vyskytuje u ľudí v strednom veku, dokonca aj u dvadsať-, tridsaťročných. Najzradnejšie na vysokom tlaku je, že je spočiatku bez príznakov. Lekár ho obyčajne zistí náhodným meraním alebo pri preventívnej prehliadke. Ale kedy ste boli naposledy na preventívnej prehliadke?
V nedeľu 14. júna očakávajte výraznejšie bolesti hlavy. Snažte sa im predísť a deň predtým neponocujte a choďte späť skôr. Nepite alkohol, ale dostatok čistej vody. Odľahčite jedálny lístok a pozrite si dobrú komédiu.
Baran: Bolesť hlavy môžete mať aj z vysokého tlaku. Odmerajte si ho. Dnes už nie je vysoký tlak problémom len vo vyššom veku. Často sa vyskytuje u ľudí v strednom veku, dokonca aj u dvadsať-, tridsaťročných. Najzradnejšie na vysokom tlaku je, že je spočiatku bez príznakov. Lekár ho obyčajne zistí náhodným meraním alebo pri preventívnej prehliadke. Ale kedy ste boli naposledy na preventívnej prehliadke? V nedeľu 14. júna očakávajte výraznejšie bolesti hlavy. Snažte sa im predísť a deň predtým neponocujte a choďte späť skôr. Nepite alkohol, ale dostatok čistej vody. Odľahčite jedálny lístok a pozrite si dobrú komédiu.
Zdroj: Shutterstock

Foto: Shutterstock

Bolesť hlavy môžete mať aj z vysokého tlaku. Odmerajte si ho. Dnes už nie je vysoký tlak problémom len vo vyššom veku. Často sa vyskytuje u ľudí v strednom veku, dokonca aj u dvadsať-, tridsaťročných. Najzradnejšie na vysokom tlaku je, že je spočiatku bez príznakov. Lekár ho obyčajne zistí náhodným meraním alebo pri preventívnej prehliadke. Ale kedy ste boli naposledy na preventívnej prehliadke?
V nedeľu 14. júna očakávajte výraznejšie bolesti hlavy. Snažte sa im predísť a deň predtým neponocujte a choďte späť skôr. Nepite alkohol, ale dostatok čistej vody. Odľahčite jedálny lístok a pozrite si dobrú komédiu.

A čo čaká vás? ►►►