Bolesti hlavy

Ak nesúvisia so stresom, dehydratáciou, nedostatkom spánku, chrbticou či očnou chybou, môžu byť následkom zmien v cievnom zásobení v mozgu. Hoci bolesť prejde a vy sa zotavíte bez toho, aby ste jej pripisovali dôležitosť, o niekoľko týždňov sa to môže zopakovať vo veľkom. Tentokrát s trvalými následkami. 

Mŕtvica sa hlási mesiac dopredu. 9 varovaní prehliadate

Bolesti hlavy: Ak nesúvisia so stresom, dehydratáciou, nedostatkom spánku, chrbticou či očnou chybou, môžu byť následkom zmien v cievnom zásobení v mozgu. Hoci bolesť prejde a vy sa zotavíte bez toho, aby ste jej pripisovali dôležitosť, o niekoľko týždňov sa to môže zopakovať vo veľkom. Tentokrát s trvalými následkami. Bolesti hlavy: Ak nesúvisia so stresom, dehydratáciou, nedostatkom spánku, chrbticou či očnou chybou, môžu byť následkom zmien v cievnom zásobení v mozgu. Hoci bolesť prejde a vy sa zotavíte bez toho, aby ste jej pripisovali dôležitosť, o niekoľko týždňov sa to môže zopakovať vo veľkom. Tentokrát s trvalými následkami. 
Bolesti hlavy: Ak nesúvisia so stresom, dehydratáciou, nedostatkom spánku, chrbticou či očnou chybou, môžu byť následkom zmien v cievnom zásobení v mozgu. Hoci bolesť prejde a vy sa zotavíte bez toho, aby ste jej pripisovali dôležitosť, o niekoľko týždňov sa to môže zopakovať vo veľkom. Tentokrát s trvalými následkami. 
Zdroj: Shutterstock