MENU
zdravy-zivot

Tieto znamenia by v 2022 nemali spolu vstúpiť do vzťahu

Nádherný začiatok môže dospieť rýchlo ku smutnému koncu.
Zdravý život

Tieto znamenia by v 2022 nemali spolu vstúpiť do vzťahu

Aby ste v roku 2022 nadviazali nový, ale pekný partnerský vzťah, trošku si svoj nádejný objav preťuknite. Napríklad aj v tom, aké je znamenie a či sa hodí k tomu vášmu. Aby ste sa nespálili.

Hádky, slzy, presviedčanie.Hádky, slzy, presviedčanie.
Hádky, slzy, presviedčanie.
Zdroj: internet

Kozorožec a Ryby

Kozorožec (22.12. - 20.1.) rád spochybňuje všetko, čo nepovažuje za logické a rozumné. Ak stretne niekoho, kto sa riadi skôr srdcom a robí bláznivé rozhodnutia bez uváženia, tak sa tým odmieta zaoberať. Najväčší rojkovia zo všetkých znamení, ktorí nežijú v realite, sú Ryby (20.2. - 20.3.). Stretnutie týchto dvoch znamení začne po fáze slepej zamilovanosti rýchlo škrípať.  Samozrejme, nie je nič zlé na tom, že Ryby žijú v oblakoch, no tento ich životný štýl môžu len ťažko akceptovať ľudia, ktorí sa narodili v znamemí Kozorožca. Z dlhodobého hladiska si títo dvaja spravidla nesadnú.

Pokračovať Ďalej (1/4)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Znamenajú väčšie bolesti v ľavom boku obličkovú koliku? Čo s tým?

Silné bolesti v ľavom boku môžu znamenať renálnu koliku. A vo vašom prípade to tak aj bolo. Drobný kamienok prechádzal močovodom, ktorý sa ho silnými bolestivými sťahmi snažil pretlačiť až do mechúra. Keď kamienok zostúpil k mechúru, začal ho dráždiť. To ste pociťovali ako stály pocit na močenie. Kamienok ste vymočili a tým sa problém vyriešil. Nateraz. Podľa skúseností je ale šanca, že sa vám objaví ďalší kamienok do päť rokov, až 50%. Je vhodné doplniť ďalšie vyšetrenia, aby sme vedeli, prečo kamienok v obličke vznikol. Niektoré kamene vznikajú kvôli anatomickým pomerom, inokedy sa jedná o zlé stravovacie návyky či nesprávne fungovanie metabolizmu. Čo sa týka vyšetrenia moču, prítomnosť baktérií vôbec nemusí súvisieť s vašimi ťažkosťami a s močovými kameňmi. Moč by vám mal určite skontrolovať urológ.

čítať viac

Dcérka má horúčku, kŕče a opuchnutý členok. Môže to byť vážne?

Bolesť a/alebo opuch kĺbov je u detí bežným klinickým symptómom širokého spektra chorôb, od benígnych stavov až po závažné stavy vyžadujúce okamžitú intervenciu. Môže sa objaviť ako výsledok prirodzeného rastu a vývoja dieťaťa. Opuch kĺbu, bolesť a horúčka sú často sprievodným javom aj rôznych respiračných a tráviacich ochorení. Tieto príznaky sa ale môžu vyskytovať aj pri iných ochoreniach. Reumatické ochorenie sa prejavuje vo forme horúčky a bolesti kĺbov zápästia, lakťa, členka či kolena. Artritída náhle začína horúčkou, potom sa objavuje opuch kĺbu, bolesť pri pohybe, bolestivé pocity pri dotyku. Odporúčam vyšetrenie u všeobecného lekára pre dorast, ktorý na základe diagnostických kritérií zváži, či je nutné vyšetrenie v ambulancii detského reumatológa.

čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor