MENU
zdravy-zivot

O konfekčnú veľkosť menej za 4 týždne...?

Zdravý život

O konfekčnú veľkosť menej za 4 týždne...?

Schudnúť priamo na problematických miestach je i napriek pohybu a uvedomelému stravovaniu často nemožné, zbaviť sa neželanej celulitídy ani nehovoriac.

Jedným z riešení je zábalová metóda aplikovaná v salónoch krásy. Teraz ju vďaka kozmetike NOVASAN môžete absolvovať aj v pohodlí domova. Rakúska novinka na našom trhu spĺňa najvyššie kritéria kvality a zároveň je finančne dostupná pre každú ženu.

Novasan Body Wrap Set

Keď ženy v Rakúsku vyskúšali na odbúranie celulitídy domáci wraping Novasan Body Wrap Set, až 90% z nich použilo tento špeciálny produkt opäť. Jeho výsledným efektom je redukcia už rezistentných tukových vankúšikov. Po mesačnej kúre, pri uvedomelom stravovaní a pohybe (najmä chôdzi), sa môže postava a váha upraviť až o jedno konfekčné číslo. Účinnosť hlavnej látky v prípravku bola dokázaná vedeckým výskumom.

Na dosiahnutie optimálneho výsledku je vhodné použiť Novasan Body Wrap Set dvakrát týždenne, pričom jedno balenie vystačí až na 10 použití. Domáca sada na telové zábalové ošetrenie obsahuje kontúrovací gél, gél po zábale a špeciálnu fóliu.

O konfekčnú veľkosť menej za 4 týždne...?O konfekčnú veľkosť menej za 4 týždne...?

Ako pôsobia zábaly:

  • Body Wrap kontúrovací gél nanesieme na problematické zóny. Vysokoúčinná látka REGU®SHAPE zabraňuje ukladaniu tuku v problematických miestach. Komplex rastlinných výťažkov v kombinácii so sťahovacou fóliou pomáha redukovať tukové bunky a prekrvuje tkanivo. Cenné éterické oleje a rastlinné extrakty sa vstrebávajú do pokožky a spolu s kompresiou ošetrovaných častí redukujú celulitídu.
  • Vďaka zábalovej technike so špeciálnou fóliou sa účinné látky ľahšie vstrebávajú do pokožky. Aktivuje sa lymfodrenážny efekt, ktorý upravuje cirkuláciu vody v tele a pomáha odstraňovať škodlivé látky v organizme.
  • Po odstránení fólie nanesieme na problematické zóny Body Wrap gél po zábale. Jeho chladiaci efekt stimuluje látkovú premenu a vyhladzuje pokožku.

O konfekčnú veľkosť menej za 4 týždne...?O konfekčnú veľkosť menej za 4 týždne...?

Na zvýšenie efektu

Novasan Thermo formujúci gél proti celulitíde

Kombinovaný výrobok s tepelným efektom a high-tech účinnými látkami je určený na každodennú starostlivosť o vašu postavu.

  • Pomáha redukovať tukové vankúšiky.
  • Zabraňuje tvorbe nových tukových buniek.
  • Vyhladzuje a zjemňuje pokožku.

O konfekčnú veľkosť menej za 4 týždne...?O konfekčnú veľkosť menej za 4 týždne...?
 

Príťažlivý dekolt a pekné poprsie

Novasan Brustcremegel na poprsie s push – up a liftingovým efektom

  • Gél posilní bunkový systém,
  • remodeluje dekolt,
  • spevní tkanivo a
  • výrazne zlepší celkový vzhľad poprsia.

Registrované vysokoúčinné rastlinné látky a hodvábne proteíny tiež chránia a vyživujú pokožku.

Prípravky značky NOVASAN na formovanie postavy sú dostupné na e-shope www.novasan.sk.

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Dcérka odmieta umelé mlieko. Prechádza dojčenským štrajkom?

O dojčenskom štrajku som tiež počula len v súvislosti s dojčením. Odmietanie mlieka bude pravdepodobne súvisieť so zavádzaním príkrmov, keďže je vo veku, keď ich už určite dostáva. Je možné, že už toľko mlieka nepotrebuje. Určite ju nenúťte mlieko piť a uistite sa, že je zdravá. Dieťa vie, koľko potrebuje piť a kedy je hladné. Počkajte niekoľko dní a potom to opäť vyskúšajte. Skúste sa zamyslieť nad príčinou averzie ako nepríjemné a stresujúce pocity pri kŕmení, bolesť, nepohodlie pri kŕmení, napríklad pri refluxe, intolerancii alebo alergie na bielkovinu kravského mlieka, zúbky a podobne.

čítať viac

Ako mám čistiť zuby dvojročnému synovi, ak to odmieta?

Pri tomto probléme je základom uvedomiť si, že synček si zúbky nechce nechať vyčistiť iba z dôvodu diskomfortu či z jednoduchého trucu. Ak ho nič nebolí, neubližujete mu, môžete pokojne skúšať rôzne spôsoby. Najlepšie je to motiváciou, môže to byť rozprávka, tablet, čokoľvek, čo má dieťa rado a je kvôli tomu ochotné niečo urobiť. Ak nezaberá táto metóda, môžete vyskúšať vzájomné čistenie zubov, teda ty mne, ja tebe. Niektoré deti to naozaj zbožňujú a na čistenie zúbkov sa vďaka tomu tešia.

Ďalšími možnosťami sú rôzne knižky či pesničky na „zúbkovú“ tému, alebo napríklad trblietavá zubná pasta… Popritom dieťaťu jednoducho vysvetlíte, prečo je čistenie zúbkov dôležité a aké následky by mohlo mať, keby sme si ich nečistili. Ak však nezaberá naozaj nič, skúste synčeka vziať k dentálnej hygieničke. Ja mám pomerne veľa malých pacientov, ktorí si zúbky nechceli čistiť, no po hravo a poučne strávenom čase v ambulancii s tým už problém nemajú. 

čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor

Diskusia