MENU
zdravy-zivot

Julka schudla 12 kíl. Večer prestala robiť túto základnú chybu

Ako schudnúť 12 kíl? Na večerné prejedanie platí jednoduchý trik. Ilustračné foto
Zdroj: Shutterstock

Súvisiace témy

Zdravý život

Julka schudla 12 kíl. Večer prestala robiť túto základnú chybu

Pri chudnutí je najťažšie presvedčiť hlavu. Tréner Jany Landl má na večerné maškrtenie geniálny trik.

Aj pre vás je najťažšie večer k telke nezobrať balík čipsov? Hoci sa celý deň držíte, tento zlozvyk iste výrazne prispieva k priberaniu. Dvadsaťpäročná Julka mala podobný problém, no dnes je jej večerné prejedanie minulosťou. Ako sa jej to podarilo?

Najťažšie je pre mňa nejesť večer pred televízorom. Keďže celý deň sa stravujem pomerne zdravo a vyvážene, večer, keď si zapnem televízor, mám neodolateľnú chuť chrúmať niečo sladké," zverila sa Novému času pre ženy, v ktorom si pýtala radu od ich dvorného trénera Janyho Landla.

Rozdiel je očividný: Julka vďaka silovému tréningu a kolieskovým korčuliam schudla krásnych 12 kg.Rozdiel je očividný: Julka vďaka silovému tréningu a kolieskovým korčuliam schudla krásnych 12 kg.
Rozdiel je očividný: Julka vďaka silovému tréningu a kolieskovým korčuliam schudla krásnych 12 kg.
Zdroj: archív čitateľky

Čo jej poradil? Pokračovanie na ďalšej strane...

Pokračovať Ďalej (1/3)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Ako mám riešiť ťažkosti so žalúdkom? Cítim tlak a bolesti

Bolesť v žalúdku môže byť organická - gastritída, žalúdočné polypy, žalúdočné vredy a iné,  alebo funkčná - poruchy príjmu potravy, prejedanie, patológie iných orgánov a systémov atď. Čo najskôr by ste mali navštíviť svojho všeobecného lekára. Potrebné budú laboratórne vyšetrenia - krv, moč, stolica, skríning Helicobacter pylori, ako aj inštrumentálna diagnostika - ultrazvuk brušnej dutiny, v prípade potreby aj gastroskopia. Je možné, že sa budete musieť poradiť s gastroenterológom alebo psychoterapeutom či kardiológom.

V závislosti od zistenej príčiny bolesti možno použiť konzervatívne metódy liečby, ako diéta, medikamentózna liečba a podobne, alebo chirurgické. Prvá pomoc pri akútnej bolesti a nepríjemných pocitoch v žalúdku sú antacidá, ktoré neutralizujú žalúdočnú kyselinu, a inhibítory protónovej pumpy. S bolesťou v bruchu spôsobenou kŕčmi sú jedným z najúčinnejších liekov antispazmodiká.

čítať viac

Prečo sa už na ovčie kiahne nemôže používať tekutý púder?

Tekutý púder sa neodporúča aplikovať na kiahne z dôvodu, že zaschne na vyrážke. Vytvorí nepriedušný film, pokožka preto nedýcha, pľuzgierové vyrážky sú extrémne vysušené, praskajú a ľahšie sa infikujú.

Zdroj: Dr.Max
čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor