MENU
zdravy-zivot

FOTO: Jessica Biel ešte krajšia a úspešnejšia! Takto vyzerá deň sexi mamičky

Vo forme sa udržiava vďaka zdravej strave a cvičeniu.

Súvisiace témy

Zdravý život

FOTO: Jessica Biel ešte krajšia a úspešnejšia! Takto vyzerá deň sexi mamičky

Manželka Justina Timberlaka, Jessica Biel prezradila, ako sa udržiava vo forme. Žije príkladne zdravo a k tomuto životnému štýlu vedie aj svoju rodinu.

Neprehliadnite FOTO v galérii. Jess vás namotivuje! 

Herečka sa vo forme udržiava vďaka joge a silovému tréningu. Vedie ju osobný tréner Jason Walsh. Uprednostňuje jednoduchú a čerstvú stravu s množstvom ovocia a zeleniny.

FOTO: Nespĺňajú ideálne hviezdne miery, napriek tomu svoje krivky milujú

 

Odporúčania pre mamičky

Všetkým mamičkám odporúča zaradiť do stravy detí vždy niečo zelené. „Môžete to jednoducho prepašovať do svojich jedál bez toho, aby o tom vedeli. Najjednoduchšie je skryť zeleninu do vajec, rozmixovaných polievok, sladkých či slaných koláčov a smoothies," radí.

FOTO: Tieto hviezdy to už s tréningom prehnali!

Občas treba zhrešiť

Hoci herečka dodržiava svoje zásady, sú dni, kedy zhreší a dopraje si aj nezdravé. Jej prehreškami sú cookies a pizza.

Pestuje zeleninu

Miluje svoju záhradu v Kalifornii, v ktorej s obľubou pestuje špenát, reďkovky a inú zeleninu. Z tých si najradšej robí čerstvé domáce šaláty. 

5 inšpiratívnych hviezd: Cameron, Gwyneth či Jessica Alba vám dajú návody na lepší život

Jej raňajky

Na raňajky má najradšej bezlaktózové a bezlepkové palacinky. Najčastejšie ich kombinuje s kešu alebo mandľovým maslom, medom, jablkovo-kuracími klobáskami a pije k nim zvyčajne čerstvé ovocné šťavy alebo zelený čaj.

Obed
Na obed si dopraje čerstvý šalát s quinoou a v obľube má tiež vegetariánske burgre s kopou zeleniny a orechov.

Olovrant
Bezlepkové praclíky s mandľovou omáčkou sú pre ňu výborným sekom. Pripomína chuť pravého smotanového syra, no neobsahuje ani kvapku laktózy.

Večera
Na večeru si rada pripraví lososa, ryžu a grilovanú zeleninu. V reštaurácii nepohrdne kuracím.

FOTO: Sandra Bullock je poriadna kočka. Radí, ako žiariť, aj keď ste zaneprázdnené

Materstvo ju zmenilo

FOTO: Jessica Biel ešte krajšia a úspešnejšia! Takto vyzerá deň sexi mamičkyFOTO: Jessica Biel ešte krajšia a úspešnejšia! Takto vyzerá deň sexi mamičky
Zdroj: Profimedia.sk
Zdroj: Profimedia.sk 

Herečka hovorí, že jej stravovacie návyky sa zmenili po tom, čo sa stala matkou. V tehotenstve jedla čerstvé jedlá a dnes dojedá zvyšky jedál zo synovho taniera. Spolu s Justinom o vedú k zdravej strave, no je jasné, že sú dni, kedy synovi Silasovi doprajú hranolky namiesto brokolice. Ako matka sa stala oveľa citlivejšou, empatickejšou a trpezlivejšou, čo jej podľa jej slov pomohlo aj v kariére. Priznala, že vďaka materstvu je psychicky silnejšia.

Bude vás zaujímať:

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Je v poriadku, ak mi pri nervozite zvlhnú celé nohavičky?

Nie je isté, či ide o vaginálny výtok. Ženy si často zamieňajú výtok s hlienom, ktorý je prirodzený a potrebný. Svetlý nezapáchajúci sekrét je fyziologický a v malom množstve nie je známkou ochorenia. Je dôsledkom hormonálnych zmien, ktoré sa dejú počas menštruačného cyklu, v období dospievania alebo počas tehotenstva. Na presné určenie vašej diagnózy a nasadenie adekvátnej liečby je potrebné gynekologické vyšetrenie. Ak by predsa šlo o opakujúci sa vaginálny zápal, ideálnym riešením je ošetrenie laserom na úpravu pH v pošve, pri ktorom dochádza k remodelácii tkaniva. Výsledkom je rejuvenizácia vagíny a posilnenie imunity v pošve. Táto terapia je rýchla, bezbolestná a bezpečná.

čítať viac
MUDr. Stela Muránska
MUDr. Stela Muránska
Gynekologička

Môže z veľkého plaču dieťa rozbolieť silno bruško?

Pokiaľ lekár neodhalil žiadnu organickú príčinu a synček je temperamentný, predpokladám, že ide o vzdor. Obdobie vzdoru prichádza väčšinou okolo druhého roku a trvá približne do štyroch. Dieťa sa snaží presadiť si svoje, vzpiera sa, kričí, hádže sa o zem alebo sa vám dokonca snaží ublížiť. Neznamená to, že je nevychované, alebo že vás nemá rado, iba si začína uvedomovať samo seba a svoju osobnosť. Nevie ešte vyjadriť to, čo chce, lomcujú ním emócie a ono ich ešte nedokáže správne spracovať. Potrebuje ich zo seba dostať von. Testuje si hranice a rozvíja sebavedomie, preto je správna reakcia rodičov na vzdor veľmi podstatná. Nebráňte mu sa prejaviť. Zanedlho sa opäť upokojí a bude sa tváriť, akoby sa nič nestalo. Ak je záchvat zlosti veľký, odstráňte z dosahu všetko, čím by si mohol ublížiť. Jediná cesta je vyčkať, kým to prejde. Niekedy pomáha pritúliť ho k sebe a pevne objať, až zovrieť. Alebo odviesť pozornosti.

čítať viac
MUDr. Dana Jurečková, PhD.
MUDr. Dana Jurečková, PhD.
Pediatrička
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor

Diskusia