MENU
zdravy-zivot

Beauty tip: Kolagén, ktorý si vaša pokožka zamiluje!

Kolagén Oslo Skin Lab
Zdravý život

Beauty tip: Kolagén, ktorý si vaša pokožka zamiluje!

Robíte pre svoju pleť maximum? Vyživujete ju zvonku kvalitnými krémami s UV ochranou či antioxidantmi? Nezabúdajte, že bojovať proti predčasnému starnutiu môžete aj zvnútra.

Obohaťte svoju každodennú kozmetickú rutinu o účinnú zbraň proti vráskam. Spomaľte starnutie a dajte pleti to, čo jej chýba najviac. Výživné látky v krémoch sa cez niekoľko vrstiev pokožky nedokážu dostať v plnom množstve tam, kde majú pôsobiť. Dnes sa preto častejšie hovorí o produktoch, ktoré sa užívajú vnútorne, napríklad kolagén. Ide o bielkovinu, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele a je jednou z najdôležitejších stavebných jednotiek kože. Za pevnosť a jemnosť pokožky je zodpovedná práve vrstva zvaná zamša, ktorej súčasťou je kolagén, respektíve kolagénové vlákna.

Vedeli ste?

Mladá pokožka môže obsahovať až 80 % kolagénu. Keď sa objavia prvé známky starnutia pleti, znamená to, že sa jeho produkcia začína znižovať. Približne od dvadsaťpäť rokov je produkcia kolagénu každý rok o 1 až 2 % nižšia. Pokožka stráca pružnosť, pevnosť, odolnosť, prirodzene starne a zamša sa stáva „poréznejšou“. Tento proces kože môže urýchliť aj časté a nezdravé opaľovanie, stres, nadmerná konzumácia cukru v strave, neprimerané diéty, ale aj fajčenie. Ak jej však kolagénové peptidy opäť dodáte, vrásky a linky budú menej výrazné.

The Solution™ od Oslo Skin Lab je 100 % čistý hydrolyzovaný kolagén. Nemá chuť ani vôňu a vďaka tomu ho môžete primiešať do akéhokoľvek jedla či nápoja.The Solution™ od Oslo Skin Lab je 100 % čistý hydrolyzovaný kolagén. Nemá chuť ani vôňu a vďaka tomu ho môžete primiešať do akéhokoľvek jedla či nápoja.
The Solution™ od Oslo Skin Lab je 100 % čistý hydrolyzovaný kolagén. Nemá chuť ani vôňu a vďaka tomu ho môžete primiešať do akéhokoľvek jedla či nápoja.
Zdroj: Oslo Skin Lab

Stavte na kolagén!

Na trhu dnes nájdete kolagénové prípravky v podobe prášku, ktoré môžete rozpustiť vo vode a primiešať do rôznych pokrmov. Prirodzenou cestou tak do tela dostanete väčšie množstvo kolagénu! The Solution™ od Oslo Skin Lab je stopercentne čistý hydrolyzovaný kolagén. Nemá chuť ani vôňu a vďaka tomu ho môžete primiešať do akéhokoľvek jedla či nápoja, nezáleží na tom, či je studený alebo horúci. Pridajte si ho hneď ráno do ovsenej kaše, smoothie alebo jogurtu. Poteší vás aj jeho praktické balenie do jednotlivých vrecúšok. Zobrať si ho môžete so sebou kamkoľvek, do práce, fitka alebo si ho pribaliť na dovolenku.

The Solution™ obsahuje 100 % čistý hydrolyzovaný kolagén so zdokumentovanými účinkami na zlepšenie pleti. Jedno balenie obsahuje 28 denných dávok.The Solution™ obsahuje 100 % čistý hydrolyzovaný kolagén so zdokumentovanými účinkami na zlepšenie pleti. Jedno balenie obsahuje 28 denných dávok.
The Solution™ obsahuje 100 % čistý hydrolyzovaný kolagén so zdokumentovanými účinkami na zlepšenie pleti. Jedno balenie obsahuje 28 denných dávok.
Zdroj: Oslo Skin Lab

Každodenný rituál

Mnoho žien užíva kolagén každý deň vo svojej káve alebo v smothie, pretože vedia, že komplexná starostlivosť o pleť zvonku a zvnútra je základom kvalitnej kozmetickej rutiny. Odporúčané dermatológmi Henriette Howardová je dermatologička na klinike Hudpleieklinikk v Osle, ktorá The Solution™ odporúča každému, kto chce spomaliť známky starnutia pokožky. „Vidíme veľmi dobré výsledky u našich klientok, ktoré užívajú kolagén Oslo Skin Lab. Často dosahujú zmenšenie jemných liniek a vrások už po ôsmich týždňoch užívania. Stav pokožky porovnávame skenom pred začiatkom užívania a približne po 8 týždňoch. Výsledky sú individuálne v závislosti od východiskového stavu pokožky.“

V Oslo Skin Lab sme presvedčení, že plnohodnotná starostlivosť o pleť sa začína vnútri. Veríme, že kvalita a stav vašej pokožky majú nemalý vplyv na to, ako sa každý deň cítite.
 

Kolagén s preukázateľnými účinkami

Pozitívne výsledky užívania kolagénu The Solution™ sú overe

né aj nezávislými klinickými štúdiami. Všetky boli dvojito zaslepené, randomizované a placebom kontrolované.

  • Priemerné zníženie hĺbky vrások okolo očí o 20,1 % po 8 týždňoch užívania.
  • Zlepšenie elasticity pokožky po 4 týždňoch užívania.
  • Po 6 mesiacoch užívania zníženie stupňa celulitídy a spevnenie pokožky.
Kolagén Oslo Skin LabKolagén Oslo Skin Lab
Zdroj: Oslo Skin Lab

Pre čitateľky ZDRAVIA

Objednajte si už teraz prvé balenie The Solution na 4 týždne a dostanete ho so zľavou 50 % Stačí ak pri objednávke na OSLOSKINLAB.SK alebo zadáte kód ZDRAVIE50.

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Po úraze mám vybočenú priehradku. Chrápem a dýcham ústami

Podľa opisu vašich ťažkostí predpokladám, že pred úrazom ste nemali s dýchaním cez nos problém. Ak aj napriek operácii vaše ťažkosti pretrvávajú, treba posúdiť, či pri  zákroku bola naozaj  vyrovnaná vybočená priehradka, prípadne, či v nosovej dutine nie sú viditeľné iné prekážky. Odporúčam vám opätovne navštíviť ORL lekára, najlepšie iného kvôli objektívnosti. Ak nie ste alergik a máte stále upchatý nos, príčinou bude s najväčšou pravdepodobnosťou nejaká mechanická prekážka v nose. V takom prípade vám nepomôžu žiadne lieky, iba jej odstránenie. Je prirodzené, že ak nemôžete voľne dýchať cez nos počas dňa, budete mať problém aj v noci, pričom môžu vznikať až apnoické prestávky – zástavy dýchanie. Váš stav si vyžaduje  podrobné vyšetrenie a následné riešenie.

čítať viac

Moja mama objavila ketodiétu. Nemôže jej to ublížiť?

Aj ketodiéta musí mať správne zloženie a nemôže byť postavená na prevažne živočíšnych tukoch. Minimálne dvakrát do týždňa by mala jesť ryby ako je losos alebo tuniak pre obsah omega 3 mastných kyselín. Dobrý zdroj zdravých tukov, ale aj vlákniny a bielkovín sú orechy - vlašské, lieskové či mandle a semienka - tekvicové, ľanové a podobne. Ďalším dôležitým zdrojom bielkoviny sú strukoviny. Mama by sa mala poradiť s erudovaným odborníkom na výživu, lebo takáto strava s nadbytkom saturovaných tukov, nedostatkom zeleniny môže mať negatívny dopad na jej zdravie. 

čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor

Diskusia