MENU
zdravy-zivot

Ako rýchlo schudnúť: 3 jednoduché kroky založené na vede. Zhrešte cukrom!

Aj zhrešiť treba, určite si však na to deň. A pravidlá!
Zdravý život

Ako rýchlo schudnúť: 3 jednoduché kroky založené na vede. Zhrešte cukrom!

Vedci prezradili fintu, ako začať jesť menej kalórií bez hladu a s lepším metabolizmom.

Existuje mnoho spôsobov, ako zhodiť kilá. Avšak pri väčšine diét, ktoré vám sľubujú zázraky na počkanie, budete pociťovať hlad a nespokojnosť. Ak nemáte vôľu zo „železa”, potom sa môže ľahko stať, že vaše plány stroskotajú skôr, než uvidíte na sebe želané výsledky. Odborníci preto vypracovali jednoduchý 3-krokový plán, ako rýchlo a efektívne schudnúť.

Čítajte aj: Chudnutie s obyčajnou VODOU: 6 dôkazov vás presvedčí 

Také jednoduché!

Úspech je postavený na malých zmenách, ktoré vám môžu natrvalo zlepšiť postavu. Nie radikálne diétne plány, okresané kalórie na minimum, ktorých výsledkom je skoré zlyhanie a jojo efekt. Vedci v 3 krokoch vysvetlili, ako dosiahnuť dobré výsledky v chudnutí bez zbytočného stresu a hladu.

Spravte tieto 3 zmeny v stravovaní a uvidíte výsledok ►►►

Pokračovať Ďalej (1/9)

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Je v poriadku, ak mi pri nervozite zvlhnú celé nohavičky?

Nie je isté, či ide o vaginálny výtok. Ženy si často zamieňajú výtok s hlienom, ktorý je prirodzený a potrebný. Svetlý nezapáchajúci sekrét je fyziologický a v malom množstve nie je známkou ochorenia. Je dôsledkom hormonálnych zmien, ktoré sa dejú počas menštruačného cyklu, v období dospievania alebo počas tehotenstva. Na presné určenie vašej diagnózy a nasadenie adekvátnej liečby je potrebné gynekologické vyšetrenie. Ak by predsa šlo o opakujúci sa vaginálny zápal, ideálnym riešením je ošetrenie laserom na úpravu pH v pošve, pri ktorom dochádza k remodelácii tkaniva. Výsledkom je rejuvenizácia vagíny a posilnenie imunity v pošve. Táto terapia je rýchla, bezbolestná a bezpečná.

čítať viac
MUDr. Stela Muránska
MUDr. Stela Muránska
Gynekologička

Môže z veľkého plaču dieťa rozbolieť silno bruško?

Pokiaľ lekár neodhalil žiadnu organickú príčinu a synček je temperamentný, predpokladám, že ide o vzdor. Obdobie vzdoru prichádza väčšinou okolo druhého roku a trvá približne do štyroch. Dieťa sa snaží presadiť si svoje, vzpiera sa, kričí, hádže sa o zem alebo sa vám dokonca snaží ublížiť. Neznamená to, že je nevychované, alebo že vás nemá rado, iba si začína uvedomovať samo seba a svoju osobnosť. Nevie ešte vyjadriť to, čo chce, lomcujú ním emócie a ono ich ešte nedokáže správne spracovať. Potrebuje ich zo seba dostať von. Testuje si hranice a rozvíja sebavedomie, preto je správna reakcia rodičov na vzdor veľmi podstatná. Nebráňte mu sa prejaviť. Zanedlho sa opäť upokojí a bude sa tváriť, akoby sa nič nestalo. Ak je záchvat zlosti veľký, odstráňte z dosahu všetko, čím by si mohol ublížiť. Jediná cesta je vyčkať, kým to prejde. Niekedy pomáha pritúliť ho k sebe a pevne objať, až zovrieť. Alebo odviesť pozornosti.

čítať viac
MUDr. Dana Jurečková, PhD.
MUDr. Dana Jurečková, PhD.
Pediatrička
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor

Diskusia