MENU
zdravy-zivot

10 obyčajných vecí, ktoré zachránia vašu lásku: Stačí denne 30 sekúnd!

A,Guy,With,A,Girl,Is,Celebrating,Christmas.,A,Loving
Zdravý život

10 obyčajných vecí, ktoré zachránia vašu lásku: Stačí denne 30 sekúnd!

Ak chcete, aby bol partnerský vzťah šťastný, musíte na ňom každý deň pracovať. Vyskúšajte naše tipy. Niektoré nezaberú viac ako 30 sekúnd a partnerovi dáte najavo, že vám na ňom stále záleží.

1. Začnite deň pohladením 

Beautiful,Couple,In,Love,Flirting,In,Restaurant,And,BondingBeautiful,Couple,In,Love,Flirting,In,Restaurant,And,Bonding
Zdroj: Shutterstock

Každý z nás potrebuje fyzický kontakt. Je to jedna z našich základných potrieb. Preto by ste ním nemali šetriť pri človeku, ktorého mate radi. Je len na vás, akú fomu zvolíte, či už to bude bozk, priateľské potľapkanie po pleci, objatie alebo pohladenie po vlasoch. Tento dotyk by mal trvať aspoň 30 sekúnd. Vedeli ste, že akýkoľvek bozk, ktorí trvá viac ako 5 sekúnd, má na vzťah doslova životodarný vplyv?

Pokračovať Ďalej (1/10)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Môžu hemoroidy spôsobovať vlhkosť v spodnej bielizni?

Tento problém je veľmi častý. Ide o infekciu kože, ktorá opakovane vzniká okolo konečníka a často sa prenáša aj na genitálie. Ak poznáme príčinu, vieme túto nepríjemnosť liečiť. V prvom rade je to infekcia kože zo stolice, pomnoženie baktérií potením či nevhodnou bielizňou. Následne je to samoliečba kúpaním, čipkami, podľa rád z internetu a podobne. Po preliečení vzniká samoinfikovanie a postupne rezistencia. Opakované infekcie sú najčastejšie spôsobované vyklenovaním hemoroidálneho tkaniva z konečníka navonok pri zakašľaní, stolici, uvoľnení sa či dvíhaní bremien. Kolobeh je zaručený. Liečba teda patrí výlučne do rúk skúseného chirurga, ktorý sa tomu venuje. Musí byť kombinovaná podľa rozsahu a často je potrebné urobiť aj kultivačné vyšetrenie. Vhodné sú menej invazívne zákroky, ako napríklad ošetrenie laserom.

čítať viac

Má zmysel dávať dieťaťu probiotiká na lepšiu imunitu?

Nie. Myslím si, že už ich nepotrebuje. Ale na druhej strane mu neublížia. Verím, že celý rok ste mu nedávali len jeden druh probiotík, ale striedali ich. Ak nemá problém so stolicou, bolesti bruška, môžete ich vysadiť. Chlapček už má pestrú stravu a verím, že dostatok vitamínov, minerálov a vlákniny v strave.

čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor

Diskusia