MENU
rodina-a-tehotenstvo

8 typov mužov nevhodných na dlhodobý vzťah, zničia vás

Sú typy mužov, s ktorými nie je vhodné budovať dlhodobý vzťah.
Zdroj: Shutterstock
Rodina a tehotenstvo

8 typov mužov nevhodných na dlhodobý vzťah, zničia vás

Poznajte typy mužov, s ktorými sa vám neoplatí vstúpiť do partnerstva, ak neviete zaobchádzať s ich hlavnou charakterovou črtou. Sú naopak ženy, ktorým sa to môže páčiť.

Byť v partnerskom vzťahu môže byť jednou z najobohacujúcejších a najnaplňujúcejších skúseností v živote. Dokáže však byť aj jednou z najtvrdších, najmä ak natrafíte na určité typy mužov.

Podľa odborníkov existuje osem typov mužov, ktorých by si ženy nemali vyberať za svojich manželov. Tieto typy však môže byť ťažké identifikovať.

Na ktorých 8 typov mužov si dávať pozor?

Aj keď je dôležité mať na pamäti, že nie všetci muži patria do týchto kategórií, ak ich viete identifikovať, môže to byť pre vás nápomocné pri púšťaní sa do váždenšieho vzťahu. Na nasledujúcich osem typov mužov by ste si mali dávať pozor.

1. Manipulátor

Vo vzťahu sa dvaja ľudia spoja, aby vytvorili pár. Hoci by každému partnerovi malo byť umožnené mať individuálne záujmy a túžby, manipulátor to doháňa do extrému. Chce vedieť všetko o vás a vašom živote a chce, aby ste mu oznamovali každý detail svojho dňa. Tiež chce byť zapojený do všetkých vašich rozhodnutí. Aj keď to môže byť v poriadku, pokiaľ ide o financie alebo niekotré spoločné aspekty vášho života, vždy by ste mali mať pod kontrolou tie rozhodnutia, ktoré ovplyvňujú váš vlastný život.

Pokračovať Ďalej (1/8)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Ako mám riešiť ťažkosti so žalúdkom? Cítim tlak a bolesti

Bolesť v žalúdku môže byť organická - gastritída, žalúdočné polypy, žalúdočné vredy a iné,  alebo funkčná - poruchy príjmu potravy, prejedanie, patológie iných orgánov a systémov atď. Čo najskôr by ste mali navštíviť svojho všeobecného lekára. Potrebné budú laboratórne vyšetrenia - krv, moč, stolica, skríning Helicobacter pylori, ako aj inštrumentálna diagnostika - ultrazvuk brušnej dutiny, v prípade potreby aj gastroskopia. Je možné, že sa budete musieť poradiť s gastroenterológom alebo psychoterapeutom či kardiológom.

V závislosti od zistenej príčiny bolesti možno použiť konzervatívne metódy liečby, ako diéta, medikamentózna liečba a podobne, alebo chirurgické. Prvá pomoc pri akútnej bolesti a nepríjemných pocitoch v žalúdku sú antacidá, ktoré neutralizujú žalúdočnú kyselinu, a inhibítory protónovej pumpy. S bolesťou v bruchu spôsobenou kŕčmi sú jedným z najúčinnejších liekov antispazmodiká.

čítať viac

Prečo sa už na ovčie kiahne nemôže používať tekutý púder?

Tekutý púder sa neodporúča aplikovať na kiahne z dôvodu, že zaschne na vyrážke. Vytvorí nepriedušný film, pokožka preto nedýcha, pľuzgierové vyrážky sú extrémne vysušené, praskajú a ľahšie sa infikujú.

Zdroj: Dr.Max
čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor