MENU
rodina-a-tehotenstvo

Neuveríte, čo skrýva Andrea Pálffy Belányiová v TV štúdiu pod stolom!

Andrea Belányiová
Zdroj: Spoločnosť 7 Plus, s.r.o
Rodina a tehotenstvo

Neuveríte, čo skrýva Andrea Pálffy Belányiová v TV štúdiu pod stolom!

Andrea pôsobí ako decentná dáma, no dokáže sa riadne nahnevať. Čo robí v TV štúdiu keď ju nezaberajú kamery? Aké vylepšenia tváre podstúpila? Prezradí to sama v rozhovore pre časopis Zdravie.

Vraví sa, že kamera pridáva asi päť kíl. Ako to riešite?

Závisí to veľmi od toho, aký strih a farbu šiat máme na sebe. Tým sa opticky aj zo dňa na deň dá pribrať či schudnúť niekoľko kíl. S našou kostymérkou už za tie roky presne vieme, komu čo pristane. Hoci občas aj niečo nevyjde, inak to vyzerá v kostymérni a inak to vypáli na kamere.

Moderovala aj takú prestížnu akciu ako Ples v opere.Moderovala aj takú prestížnu akciu ako Ples v opere.
Moderovala aj takú prestížnu akciu ako Ples v opere.
Zdroj: Orange
Celá FOTOgaléria TU

Držíte aj nejaké diéty, aby ste boli na obrazovke útla?

Skúšala som, ale skôr rôzne spôsoby stravovania sa. Mám dobrú kamarátku, ktorá sa tomu dlhé roky venuje, ale z pohľadu aby bolo telo hlavne zdravé, nie aby človek len schudol. Lebo ak máte povedzme o tri kilá menej, ešte to neznamená, že aj telo je zdravšie. Lenže spoločenská norma vyžaduje istý vzhľad a my ženy sme tým trochu tlačené... Kult tela je v posledných rokoch dosť silný. Myslím, že nie je normálne, aby všetky ženy mali 50 kíl. Aj zo zdravej štíhlosti chudnú ešte ďalej, to nepovažujem za správne ani zdravé.

Pokračovať Ďalej (1/4)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Ako mám riešiť ťažkosti so žalúdkom? Cítim tlak a bolesti

Bolesť v žalúdku môže byť organická - gastritída, žalúdočné polypy, žalúdočné vredy a iné,  alebo funkčná - poruchy príjmu potravy, prejedanie, patológie iných orgánov a systémov atď. Čo najskôr by ste mali navštíviť svojho všeobecného lekára. Potrebné budú laboratórne vyšetrenia - krv, moč, stolica, skríning Helicobacter pylori, ako aj inštrumentálna diagnostika - ultrazvuk brušnej dutiny, v prípade potreby aj gastroskopia. Je možné, že sa budete musieť poradiť s gastroenterológom alebo psychoterapeutom či kardiológom.

V závislosti od zistenej príčiny bolesti možno použiť konzervatívne metódy liečby, ako diéta, medikamentózna liečba a podobne, alebo chirurgické. Prvá pomoc pri akútnej bolesti a nepríjemných pocitoch v žalúdku sú antacidá, ktoré neutralizujú žalúdočnú kyselinu, a inhibítory protónovej pumpy. S bolesťou v bruchu spôsobenou kŕčmi sú jedným z najúčinnejších liekov antispazmodiká.

čítať viac

Prečo sa už na ovčie kiahne nemôže používať tekutý púder?

Tekutý púder sa neodporúča aplikovať na kiahne z dôvodu, že zaschne na vyrážke. Vytvorí nepriedušný film, pokožka preto nedýcha, pľuzgierové vyrážky sú extrémne vysušené, praskajú a ľahšie sa infikujú.

Zdroj: Dr.Max
čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor