MENU
rodina-a-tehotenstvo

NAJkrajšia žena je úplne obyčajná. Aké sú tajomstvá Jennifer Garner?

Rozvod s Benom Affleckom prišiel po desiatich rokoch manželstva.Vychádzajú spolu výborne.
Rodina a tehotenstvo

NAJkrajšia žena je úplne obyčajná. Aké sú tajomstvá Jennifer Garner?

Nielen divákov si herečka získa svojim milým, podmanivým úsmevom. Trojnásobná mama sa snaží žiť normálny život, hollywoodske maniere sú jej cudzie.

Na jar americký magazín People už tradične vyhlásil najkrajšiu ženu sveta. Tento rok titul získa šarmantná herečka Jennifer Garner. Víťazstvo ju zaskočilo, lebo nikdy sa nevnímala ako výnimočne krásna. Všetko sa zlepšilo až keď sa menej začala pozerať do zrkadla, skonštatovala s nadhľadom.

Milujú ju bez mejkapu

Jej tri deti majú v tom jasno. Jennifer doma často počuje: „Môžeš si to umyť z tváre, zapnúť si vlasy do copu, vziať si okuliare a tepláky? Beriem to od nich ako kompliment. Najradšej má jednoducho vidia ako mamu,“ povedala pre magazín. 13-ročná Violet, 10-ročná Seraphina a 7-ročný Samuel obľubujú maminu prirodzenú vizáž. Herečkiným najobľúbenejším oblečením sú tričko a džíny. Jennifer Garner miluje pohyb, v detstve a počas dospievania sa venovala baletu, teraz pravidelne maká vo fitku. „Cvičím dosť tvrdo, takže si vlasy umývam skoro každý deň. Neznášam však fénovanie, a tak chodím s mokrými vlasmi,“ priznáva 47-ročná herečka. 

Ako vyzerá jej tréning? ►


Zdroj videa:Instagram@jennifer.garner
 

Varí od rána

Jennifer miluje zdravé, domáce potraviny a patrí k výborným kuchárkam. Snaží sa jesť pravidelne a doma uprednostňuje len čerstvé potraviny, nie polotovary. Bez problémov si privstane aj o piatej ráno, aby napiekla chrumkavé pečivo.

Jennifer je výbornou kuchárkou.Jennifer je výbornou kuchárkou.
Jennifer je výbornou kuchárkou.
Zdroj: Instagram@jennifer.garner

Na sociálnych sieťach sa pravidelne delí so svojimi tipmi na recepty. Zdroj foto: Instagram@jennifer.garner

Viac foto TU►

Miluje najmä jablká, jahody, jogurty, bylinky, ovsené vločky, vaječné bielka, šaláty, grilovaného lososa či dusenú zeleninu. Recepty pravidelne zverejňuje aj na Instagrame. Vo forme sa udržuje pod dohľadom osobnej trénerky Simone De La Rue. Ich spoločným heslom je pestrosť. Jennifer Garner cvičí jogu, pilates, venuje sa kardio- i silovému tréningu. Má však rada aj turistiku a beh. Pozitívny vzťah k pohybu sa snaží vštepiť aj svojim deťom. 

Najlepšie vo vlastnej koži

Z kozmetickej starostlivosti berie najvážnejšie ochranu pred slnečnými lúčmi. Každý deň používa prípravky s ochranným faktorom. Aj to pomáha udržať herečke mladistvý vzhľad. Po štyridsiatke vsadila aj na pleťové prípravky s obsahom retinolu. Samozrejme je čistenie pleti ráno i večer. Bežne si Jennifer namaľuje len oči špirálou a dá si trochu červene na líca.

NAJkrajšia žena je úplne obyčajná. Aké sú tajomstvá Jennifer Garner?NAJkrajšia žena je úplne obyčajná. Aké sú tajomstvá Jennifer Garner?
Zdroj: Getty Images

Na červenom koberci vždy zažiari. Doma radšej chodí bez mejakpu. Zdroj foto: Getty Images

Dve tváre Jennifer, pozrite si FOTOGALÉRIU

„Najlepšie a najpohodlnejšie sa cítim, keď vyzerám ako ja, “ povedala. „Čím menej mejkapu, tým lepšie. Najlepšie sa cítim vo vlastnej koži, vtedy som najšťastnejšia.“ Ľudia z jej okolia či spolupracovníci si Jenniferinu voľbu za najkrajšiu ženu pochvaľujú. Podľa nich je krásna nielen po fyzickej, ale i duševnej stránke. Potvrdzuje to aj so svojim vzťahom s exmanželom Benom Affleckom. Aj po rozvode doprajú deťom pokojné rodinné zázemie. 

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Je v poriadku, ak mi pri nervozite zvlhnú celé nohavičky?

Nie je isté, či ide o vaginálny výtok. Ženy si často zamieňajú výtok s hlienom, ktorý je prirodzený a potrebný. Svetlý nezapáchajúci sekrét je fyziologický a v malom množstve nie je známkou ochorenia. Je dôsledkom hormonálnych zmien, ktoré sa dejú počas menštruačného cyklu, v období dospievania alebo počas tehotenstva. Na presné určenie vašej diagnózy a nasadenie adekvátnej liečby je potrebné gynekologické vyšetrenie. Ak by predsa šlo o opakujúci sa vaginálny zápal, ideálnym riešením je ošetrenie laserom na úpravu pH v pošve, pri ktorom dochádza k remodelácii tkaniva. Výsledkom je rejuvenizácia vagíny a posilnenie imunity v pošve. Táto terapia je rýchla, bezbolestná a bezpečná.

čítať viac
MUDr. Stela Muránska
MUDr. Stela Muránska
Gynekologička

Môže z veľkého plaču dieťa rozbolieť silno bruško?

Pokiaľ lekár neodhalil žiadnu organickú príčinu a synček je temperamentný, predpokladám, že ide o vzdor. Obdobie vzdoru prichádza väčšinou okolo druhého roku a trvá približne do štyroch. Dieťa sa snaží presadiť si svoje, vzpiera sa, kričí, hádže sa o zem alebo sa vám dokonca snaží ublížiť. Neznamená to, že je nevychované, alebo že vás nemá rado, iba si začína uvedomovať samo seba a svoju osobnosť. Nevie ešte vyjadriť to, čo chce, lomcujú ním emócie a ono ich ešte nedokáže správne spracovať. Potrebuje ich zo seba dostať von. Testuje si hranice a rozvíja sebavedomie, preto je správna reakcia rodičov na vzdor veľmi podstatná. Nebráňte mu sa prejaviť. Zanedlho sa opäť upokojí a bude sa tváriť, akoby sa nič nestalo. Ak je záchvat zlosti veľký, odstráňte z dosahu všetko, čím by si mohol ublížiť. Jediná cesta je vyčkať, kým to prejde. Niekedy pomáha pritúliť ho k sebe a pevne objať, až zovrieť. Alebo odviesť pozornosti.

čítať viac
MUDr. Dana Jurečková, PhD.
MUDr. Dana Jurečková, PhD.
Pediatrička
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor

Diskusia