MENU
rodina-a-tehotenstvo

Robíte po milovaní toto? Varovný signál, že vzťah speje ku koncu

Milovanie je indikátor vzťahu. Ako ste na tom vy?
Zdroj: Shutterstock
Rodina a tehotenstvo

Robíte po milovaní toto? Varovný signál, že vzťah speje ku koncu

Cítite to kdesi vnútri, no aj tak sa snažíte presvedčiť, že sa nič nedeje. Kolegynky v Novom čase pre ženy zanalyzovali základné body, ktoré si treba všímať, ak máte o svojom vzťahu pochybnosti.

Rešpekt je základ!

Čo robiť, aby vám to vo vzťahu fungovalo?Čo robiť, aby vám to vo vzťahu fungovalo?
Zdroj: Shutterstock

Vyvarujte sa tomu, aby ste si svojho partnera nevážili. Ak sa radi doberáte v spoločnosti iných, tak vždy s úctou. Inak je to trápne a spejete k nenávisti, radia v Novom čase pre ženy.

Pokračovať Ďalej (1/5)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Ako mám riešiť ťažkosti so žalúdkom? Cítim tlak a bolesti

Bolesť v žalúdku môže byť organická - gastritída, žalúdočné polypy, žalúdočné vredy a iné,  alebo funkčná - poruchy príjmu potravy, prejedanie, patológie iných orgánov a systémov atď. Čo najskôr by ste mali navštíviť svojho všeobecného lekára. Potrebné budú laboratórne vyšetrenia - krv, moč, stolica, skríning Helicobacter pylori, ako aj inštrumentálna diagnostika - ultrazvuk brušnej dutiny, v prípade potreby aj gastroskopia. Je možné, že sa budete musieť poradiť s gastroenterológom alebo psychoterapeutom či kardiológom.

V závislosti od zistenej príčiny bolesti možno použiť konzervatívne metódy liečby, ako diéta, medikamentózna liečba a podobne, alebo chirurgické. Prvá pomoc pri akútnej bolesti a nepríjemných pocitoch v žalúdku sú antacidá, ktoré neutralizujú žalúdočnú kyselinu, a inhibítory protónovej pumpy. S bolesťou v bruchu spôsobenou kŕčmi sú jedným z najúčinnejších liekov antispazmodiká.

čítať viac

Prečo sa už na ovčie kiahne nemôže používať tekutý púder?

Tekutý púder sa neodporúča aplikovať na kiahne z dôvodu, že zaschne na vyrážke. Vytvorí nepriedušný film, pokožka preto nedýcha, pľuzgierové vyrážky sú extrémne vysušené, praskajú a ľahšie sa infikujú.

Zdroj: Dr.Max
čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor