MENU
rodina-a-tehotenstvo

Ktorým ženám nehrozí nevera? Súvisí to s dátumom narodenia?

Sú ženy, ktoré sa nemusia obávať podvádzania od mužov.
Zdroj: Shutterstock
Rodina a tehotenstvo

Ktorým ženám nehrozí nevera? Súvisí to s dátumom narodenia?

Sú znamenia, v ktorých keď sa narodíte, máte podstatne vyššiu šancu, že váš partner vám bude celý život verný. No nikde nie je napísané, že ostatným znameniam podvádzanie hrozí!

Dokáže sklon k vernosti či nevere ovplyvniť aj znamenie, ktorom sa človek narodil? Možno áno. Podľa tých, ktorí znameniam veria, existujú štyri také, v ktorých sa oplatí mať narodeniny. Ženy, ktoré v nich oslavujú, by nikdy nemali okúsiť pocit zrady a podvedenia od partnera. Čím si dokážu zabezpečiť jeho vernosť a lásku po celý život? Patríte do tejto silnej štvorice znamení aj vy? Môžete si vydýchnuť, čo sa týka možnej nevery vášho partnera?

Pokračovať Ďalej (1/5)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Môžem sa po implantácii umelého kĺbu vrátiť do práce?

Po operácii umelého kolenného kĺbu, odborne TEP, sa môžete bez problémov vrátiť do práce - samozrejme, ak sa nevyskytnú komplikácie. Úplná rekonvalescencia po operácii jedného kolenného kĺbu trvá približne pol roka, ale je to individuálne. Dĺžka závisí od vašej kondície, zdravotného stavu, ako aj od druhu vykonávanej práce. Iné je, keď pracujete z domu a sedíte za počítačom, a iné je, keď pracujete fyzicky.

Ak by ste mali absolvovať aj operáciu druhého kolena, ideálne je naplánovať si ju, až keď sa prvá dolná končatina úplne adapatuje na záťaž, budete mať vypracovaný stereotyp chôdze a svalstvo bude dobre tonizované. Samozrejme, na druhý zákrok musí byť človek pripravený aj po psychickej stránke.

čítať viac

Je pravda, že hrčka na očnom bielku je znamienko alergikov?

Deti aj dorast by mali pravidelne podstupovať preventívnu prehliadku u očného lekára. Môžete ubezpečiť svojho syna, že ho takáto návšteva nebude bolieť. V tomto prípade je však tiež potrebné podstúpiť vyšetrenie zraku. Môže ísť o prechodný jav, ale aj nemusí. V prípade prechodného javu možno podstúpiť symptomatickú liečbu vo forme očných kvapiek. O ich výbere musí rozhodnúť očný lekár. Ak ide o trvalý jav a ak to výsledky dôsledného vyšetrenia umožnia, zvážila by som aj chirurgické odstránenie daných hrčiek.

čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor