MENU
Rodina a tehotenstvo

Ako zistíte, či je chlap do ženy zamilovaný? 6 signálov sa NEDÁ oklamať!

2. Keď sedí, ruky si ukladá blízko k drieku

Mali by ste vedieť, že ak si muž počas sedenia dáva ruky blízko k pásu, napríklad si ich vloží do vreciek, alebo sa opiera o driek, tak sa vás snaží podvedome presvedčiť o svojej sile. Situácia je rovnaká aj vtedy, keď si k vám sadne tak, že si nohy doširoka roztvorí, s kolenami od seba.Mali by ste vedieť, že ak si muž počas sedenia dáva ruky blízko k pásu, napríklad si ich vloží do vreciek, alebo sa opiera o driek, tak sa vás snaží podvedome presvedčiť o svojej sile. Situácia je rovnaká aj vtedy, keď si k vám sadne tak, že si nohy doširoka roztvorí, s kolenami od seba.
Mali by ste vedieť, že ak si muž počas sedenia dáva ruky blízko k pásu, napríklad si ich vloží do vreciek, alebo sa opiera o driek, tak sa vás snaží podvedome presvedčiť o svojej sile. Situácia je rovnaká aj vtedy, keď si k vám sadne tak, že si nohy doširoka roztvorí, s kolenami od seba.
Zdroj: Shutterstock
SPÄŤ
2/6
ĎALEJ

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Ako mám riešiť ťažkosti so žalúdkom? Cítim tlak a bolesti

Bolesť v žalúdku môže byť organická - gastritída, žalúdočné polypy, žalúdočné vredy a iné,  alebo funkčná - poruchy príjmu potravy, prejedanie, patológie iných orgánov a systémov atď. Čo najskôr by ste mali navštíviť svojho všeobecného lekára. Potrebné budú laboratórne vyšetrenia - krv, moč, stolica, skríning Helicobacter pylori, ako aj inštrumentálna diagnostika - ultrazvuk brušnej dutiny, v prípade potreby aj gastroskopia. Je možné, že sa budete musieť poradiť s gastroenterológom alebo psychoterapeutom či kardiológom.

V závislosti od zistenej príčiny bolesti možno použiť konzervatívne metódy liečby, ako diéta, medikamentózna liečba a podobne, alebo chirurgické. Prvá pomoc pri akútnej bolesti a nepríjemných pocitoch v žalúdku sú antacidá, ktoré neutralizujú žalúdočnú kyselinu, a inhibítory protónovej pumpy. S bolesťou v bruchu spôsobenou kŕčmi sú jedným z najúčinnejších liekov antispazmodiká.

čítať viac

Prečo sa už na ovčie kiahne nemôže používať tekutý púder?

Tekutý púder sa neodporúča aplikovať na kiahne z dôvodu, že zaschne na vyrážke. Vytvorí nepriedušný film, pokožka preto nedýcha, pľuzgierové vyrážky sú extrémne vysušené, praskajú a ľahšie sa infikujú.

Zdroj: Dr.Max
čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor