MENU
rodina-a-tehotenstvo

Ako zistíte, či je chlap do ženy zamilovaný? 6 signálov sa NEDÁ oklamať!

Couple,In,Bed,Spending,Time,Together,With,Man,Kissing,His
Zdroj: Shutterstock
Rodina a tehotenstvo

Ako zistíte, či je chlap do ženy zamilovaný? 6 signálov sa NEDÁ oklamať!

Ak je muž naozaj zamilovaný, žena to môže ľahko zistiť vďaka 6 jasným signálom.

Ak chcete zistiť, či je do vás muž naozaj zamilovaný, nemusíte sa ho na to dookola vypytovať. Stačí si všímať jeho reakcie. Nie je to náročné!

Nezáleží na tom, čo vám hovorí, jeho gestá odhalia pravdu o tom, čo naozaj cíti. Tu je 6 najspoľahlivejších signálov, že je do vás chlap skutočne blázon, milé dámy!

1. Hladká si vlasy, dotýka sa ich

Toto je (ne)nápadný spôsob, akým si muži chcú dodať sebavedomie. Ak sa stretnú s príťažlivou ženou, inštinktívne sa začnú dotýkať svojich vlasov. Milé dámy, všímajte si to! Tento znak platí rovnako aj pre ženy, vy totiž v prípade záujmu o muža robíte to isté.Toto je (ne)nápadný spôsob, akým si muži chcú dodať sebavedomie. Ak sa stretnú s príťažlivou ženou, inštinktívne sa začnú dotýkať svojich vlasov. Milé dámy, všímajte si to! Tento znak platí rovnako aj pre ženy, vy totiž v prípade záujmu o muža robíte to isté.
Toto je (ne)nápadný spôsob, akým si muži chcú dodať sebavedomie. Ak sa stretnú s príťažlivou ženou, inštinktívne sa začnú dotýkať svojich vlasov. Milé dámy, všímajte si to! Tento znak platí rovnako aj pre ženy, vy totiž v prípade záujmu o muža robíte to isté.
Zdroj: Shutterstock
Pokračovať Ďalej (1/6)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Ako mám riešiť ťažkosti so žalúdkom? Cítim tlak a bolesti

Bolesť v žalúdku môže byť organická - gastritída, žalúdočné polypy, žalúdočné vredy a iné,  alebo funkčná - poruchy príjmu potravy, prejedanie, patológie iných orgánov a systémov atď. Čo najskôr by ste mali navštíviť svojho všeobecného lekára. Potrebné budú laboratórne vyšetrenia - krv, moč, stolica, skríning Helicobacter pylori, ako aj inštrumentálna diagnostika - ultrazvuk brušnej dutiny, v prípade potreby aj gastroskopia. Je možné, že sa budete musieť poradiť s gastroenterológom alebo psychoterapeutom či kardiológom.

V závislosti od zistenej príčiny bolesti možno použiť konzervatívne metódy liečby, ako diéta, medikamentózna liečba a podobne, alebo chirurgické. Prvá pomoc pri akútnej bolesti a nepríjemných pocitoch v žalúdku sú antacidá, ktoré neutralizujú žalúdočnú kyselinu, a inhibítory protónovej pumpy. S bolesťou v bruchu spôsobenou kŕčmi sú jedným z najúčinnejších liekov antispazmodiká.

čítať viac

Prečo sa už na ovčie kiahne nemôže používať tekutý púder?

Tekutý púder sa neodporúča aplikovať na kiahne z dôvodu, že zaschne na vyrážke. Vytvorí nepriedušný film, pokožka preto nedýcha, pľuzgierové vyrážky sú extrémne vysušené, praskajú a ľahšie sa infikujú.

Zdroj: Dr.Max
čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor