MENU
rodina-a-tehotenstvo

Dvojnásobná mama Anička Jakab Rakovská tretie dieťatko nevylučuje

×
Rodina a tehotenstvo

Dvojnásobná mama Anička Jakab Rakovská tretie dieťatko nevylučuje

Dvojnásobná mamička, herečka Anna Jakab Rakovská si nevie vynachváliť manžela Roba Jakaba a jeho pomoc s deťmi. Zdraviu prezradila aj to, aký postoj má na k tretiemu dieťatku.

Vaša dcérka Agnes má 20 mesiacov, Ondrík štyri. Ako vyzerajú vaše dni?

Dni sa líšia podľa manželovho kalendára, či je do ma alebo nie. Sú dni, kedy je dlhšie odcestovaný, a to je veľký rozdiel oproti tým, kedy mi môže pomôcť. Jednou vetou to ťažko popíšem, som v permanentnom kolotoči, od rána sa neposadím. A ak áno, v momente ma začne bolieť celé telo. Takže si radšej ani nesadám. No a keď si ľahnem, v sekunde spím.

Dokáže sa váš muž o detičky plnohodnotne postarať?

Je úplne perfektný, dopriala by som svetu viac takých otcov ako je Robo. Zvláda všetko okolo detí a s malou chodí ešte aj nakupovať. Oboch ich to veľmi baví. Len keby mal viac voľného času!

Herec uverejnil fotku svojej rodinky. Deti už poriadne podrástli.Herec uverejnil fotku svojej rodinky. Deti už poriadne podrástli.
Herec uverejnil fotku svojej rodinky. Deti už poriadne podrástli.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfBP_y9s0Wz/
Celá fotogaléria TU

Ste pri Ondríkovi už pokojnejšia mama než ste boli ako prvorodička pri Agnes?

Určite. Idem na to úplne inak. Aj kamarátky či mama mi hovorili, že pri druhom už nebudem všetko tak riešiť. Ale musíte si prežiť prvé dieťa, aby ste mohli byť uvoľnenejšia!

Pokračovať Ďalej (1/2)

Súvisiace články

Video

Poradňa zdravia

Zobraziť

Ako mám riešiť ťažkosti so žalúdkom? Cítim tlak a bolesti

Bolesť v žalúdku môže byť organická - gastritída, žalúdočné polypy, žalúdočné vredy a iné,  alebo funkčná - poruchy príjmu potravy, prejedanie, patológie iných orgánov a systémov atď. Čo najskôr by ste mali navštíviť svojho všeobecného lekára. Potrebné budú laboratórne vyšetrenia - krv, moč, stolica, skríning Helicobacter pylori, ako aj inštrumentálna diagnostika - ultrazvuk brušnej dutiny, v prípade potreby aj gastroskopia. Je možné, že sa budete musieť poradiť s gastroenterológom alebo psychoterapeutom či kardiológom.

V závislosti od zistenej príčiny bolesti možno použiť konzervatívne metódy liečby, ako diéta, medikamentózna liečba a podobne, alebo chirurgické. Prvá pomoc pri akútnej bolesti a nepríjemných pocitoch v žalúdku sú antacidá, ktoré neutralizujú žalúdočnú kyselinu, a inhibítory protónovej pumpy. S bolesťou v bruchu spôsobenou kŕčmi sú jedným z najúčinnejších liekov antispazmodiká.

čítať viac

Prečo sa už na ovčie kiahne nemôže používať tekutý púder?

Tekutý púder sa neodporúča aplikovať na kiahne z dôvodu, že zaschne na vyrážke. Vytvorí nepriedušný film, pokožka preto nedýcha, pľuzgierové vyrážky sú extrémne vysušené, praskajú a ľahšie sa infikujú.

Zdroj: Dr.Max
čítať viac
doktor

Opýtajte sa
odborníka

Poraďte sa s našimi
odborníkmi.

Položiť otázku

Opýtajte sa odborníka

Poraďte sa s našimi odborníkmi.

Položiť otázku
doktor